Уважаеми ученици и родители,
Тържественото откриване на новата учебна година ще се състои на 15.09.2025г., понеделник, от 9.30 часа в училищния двор.
Моля учениците да се явят не по-късно от 9.15 часа в двора на ПГГСД “Николай Хайтов”.
Очакваме Ви!
Уважаеми ученици и родители,
Тържественото откриване на новата учебна година ще се състои на 15.09.2025г., понеделник, от 9.30 часа в училищния двор.
Моля учениците да се явят не по-късно от 9.15 часа в двора на ПГГСД “Николай Хайтов”.
Очакваме Ви!